NECH SA PÁČI - vyberte si...

Pečieme len na objednávku, preto si nezabudnite včas objednať:

Torty maslové a mascarpone, Cheesecake pečený a chladený, štrúdle - minimálne 3 dni pred plánovaným odberom. (ak stihnete podať objednávku do 12,00 hod - môžeme vám pripraviť tieto produkty do nasledujúceho dňa)

Torty na objednávku, koláče, zákusky, slané pečivo a studená kuchyňa - minimálne 7 dní pred plánovaným odberom

AKCIOVÉ položky a sortiment z DENNEJ ponuky - minimálne 1 deň vopred do 12,00 hod. Prípadne bez objednávky na základe telefonického overenia dostupnosti v deň odberu (negarantujeme, že v takomto prípade bude Vaša požiadavka uspokojená, ale vždy je niečo navyše z čoho si môžete vybrať - až do vypredania)

Svadby, oslavy a akcie - rezervujte si termín čo najskôr - najlepšie telefonicky, aby sme vás neodmietli z dôvodu naplnenia výrobných kapacít. Definitívna objednávka musí byť uzavretá minimálne 7 dní pred plánovaným odberom.


Dodací termín (deň aj približný čas plánovaného odberu) píšte do poznámky na konci potvrdenia objednávky.

V prípade potreby konzultovať nejasností, nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 948 150 234 - radi vám odpovieme na vaše otázky.

V zásade platí osobný odber v našej prevádzke v dohodnutom termíne, platba v hotovosti alebo kartou až pri prevzatí.

Z prevádzkových dôvodov robíme rozvoz len pre zmluvné prevádzky, svadby a catering. Zálohové platby prevodom berieme len pri väčších akciách + doplatok v hotovosti pri prevzatí objednávky.

Všetky ceny v našom E-shope sú uvedené vrátane DPH.

NEZABUDNITE SI VČAS OBJEDNAŤ...