NECH SA PÁČI - vyberte si...

Pečieme len na objednávku, preto si nezabudnite včas objednať - cez náš Eshop, telefonicky alebo e-mailom (nie cez sms a messenger)

bezlepkové a bezlaktozové varianty objednajte minimálne 5 dní pred odberom - najlepšie telefonicky

UPOZORNENIE: počas soboty, nedele a sviatky telefonické objednávky neprijímame. Volajte len počas pracovných dní od 8,00 - 20,00 hod.

Objednávky cez Eshop prijímame NON STOP - telefonické potvrdenie každej objednávky len počas pracovných dní

Objednávky Mailom prijímame NON STOP - telefonické potvrdenie každej objednávky len počas pracovných dní - Vždy uvádzajte aj telefonický kontakt.

Minimálne termíny na podanie objednávky:

- základné TORTY, CHEESECAKE, AKCIA. DENNÁ PONUKA, KOLÁČE a SLANÉ PEČIVO: - minimálne 3 pracovné dni vopred

AKCIA a DENNÁ PONUKA aj bez objednávky na základe telefonického overenia dostupnosti v deň odberu (negarantujeme, že v takomto prípade bude Vaša požiadavka uspokojená, ale vždy je niečo navyše z čoho si môžete vybrať - až do vypredania)

- TORTY na objednávku a ostatná ponuka z Eshopu vrátane cateringu a studenej kuchyne - minimálne 7 pracovných dní vopred

V prípade naplnenia výrobných kapacít alebo nedodržania minimálneho termínu na podanie objednávky, si vyhradzujeme právo odmietnuť objednávku - nenechávajte si objednanie na poslednú chvíľu...

Svadby, oslavy a akcie - rezervujte si termín čo najskôr - najlepšie telefonicky, aby sme vás neodmietli z dôvodu naplnenia výrobných kapacít. Definitívna objednávka musí byť uzavretá minimálne 7 dní pred plánovaným odberom. Ochutnávky realizujeme pri osobnom prejednaní realizácie akcie - len dostupný sortiment z dennej ponuky - zásadne len pre catering na svadby, oslavy a firemné akcie.

Objednávky prijaté mimo nami požadovaných termínov nebudú realizované, prípadne budú po dohode spoplatnené +30% z ceny a to všetkým zákazníkom vrátane prevádzok.


Dodací termín (deň aj približný čas plánovaného odberu) píšte do poznámky na konci potvrdenia objednávky. Všetky objednávky sa pripravujú na čerstvo podľa vami určeného času.

V prípade potreby konzultovať nejasností, nás neváhajte kontaktovať telefonicky: +421 948 150 234 - radi vám odpovieme na vaše otázky.

Výdaj hotových objednávok a telefonický kontakt doporučujeme realizovať v týchto termínoch:

Pondelok - piatok: od 5,00 - 20,00 hod (po 20,00 hod nám nevolajte)

Sobota, nedeľa a sviatok: od 8,00 - 12,00 hod (po 12,00 hod nám nevolajte)

Dodanie v inom čase je možný len pre catering - svadby a oslavy - na základe dohody.

V zásade platí osobný odber v našej prevádzke v dohodnutom termíne, platba v hotovosti alebo kartou až pri prevzatí.

osobný odber - čas podľa Vášho výberu

rozvoz (BA, PK, SC) v pracovné dni v čase medzi 15,00 - 20,00 hod.

rozvoz (BA, PK, SC) sobota, nedeľa a sviatok v čase medzi 8,00 - 12,00 hod.

ROZVOZ - SLADKÉ TAXI - je spoplatnený 1,00 €/km jednosmerne z našej prevádzky do miesta doručenia (najkratšia cesta podľa google mapy). Catering nad 200,00 € je rozvoz do 30km zdarma (každý ďaľší 1km + 1,00 €)

Všetky ceny v našom E-shope sú uvedené vrátane DPH.

NEZABUDNITE SI VČAS OBJEDNAŤ...