HERMÍNKA s.r.o. je členom:

HERMÍNKA s.r.o. - domáca cukrárska výroba

Naša spoločnosť je členom Slovenského zväzu kuchárov a cukrárov.
Pečieme pre Vás s radosťou - s využitím tradičných technológii prípravy, ako aj tradičných surovín tak, ako by ste si piekli VY sami doma.


Sme cukrárska výroba, nie predajňa a preto:

1. OSOBNÉ NÁVŠTEVY v našej prevádzke sú možné len ak sú vopred dohodnuté
2. OBJEDNÁVKY PRIJÍMAME cez Eshop a telefonicky, väčší catering (svadba, firemná a rodinná akcia, torty na objednávku so špeciálnym zdobením a pod..) po dohode osobne.
objednávky cez Eshop prijímame NONSTOP, telefonicky a osobne len počas pracovných dní
3. OBJEDNÁVAJTE minimálne 3 pracovné dni vopred, väčšie akcie si rezervujte termín čo najskôr, minimálne 7 dní vopred. Vyhradzujeme si právo odmietnuť objednávku pri naplnení výrobných kapacít.
4. KUSOVÝ PREDAJ rezov a zákuskov nie je možný minimálny odber z dennej ponuky je 4ks/1druh. Slané pečivo, čajové pečivo a koláče je minimálny odber 1kg pečené na čerstvo k termínu odovzdania.
5. PREVÁDZKOVÁ DOBA je prispôsobená prijatým objednávkam, pričom výdaj hotových objednávok je možný:
Pracovné dni: 05,00 - 20,00 hod - Víkendy a sviatok: 08,00 - 12,00 hod
približný čas osobného odberu si určuje zákazník v rozmedzí 1 hodiny
6. ROZVOZ SÚKROMNÝCH OBJEDNÁVOK je spoplatnený sumou 1,00 € za 1km z našej prevádzky na adresu zákazníka (jednosmerne). Cena sa počíta podľa google mapy a to najkratšia možná trasa autom. Čas rozvozu si treba dohodnúť v rámci prevádzkovej doby. Objednávky nad 200,00 € je do 30 km rozvoz zdarma (každý 1km navyše je +1,00€)

Ako pracujeme...

NEPOUŽÍVAME POLOTOVARY - všetky cestá, plnky a krémy vyrábame my a to z kvalitných, čerstvých základných surovín - maslo, mlieko,vajcia, múka - od slovenských výrobcov. Ovocie podľa dostupnosti a pri ostatných surovinách (napr. kakao, čokoláda, orechy, mak, džemy...) dbáme na ich pôvod a kvalitu...

NEPOUŽÍVAME NÁHRADY SUROVÍN - ako sú napr. rastlinné tuky, sójové múky, umelé esencie a farbivá, umelé cukry, ...

SME VŽDY ČERSTVÍ - Pečieme len na objednávku - Vy si zadáte termín, vyberiete si produkty z našej ponuky a my vám upečieme načas všetko potrebné na vašu príležitosť. Kapacita našej výroby je obmedzená najmä tým, že všetko pripravujeme tak, aby ste na váš termín dostali od nás naše výrobky čerstvo dokončené. Aj toto je dôvod, prečo je nutné si termíny výroby včas rezervovať - pečieme denne, ale nie zo dňa na deň... Každý výrobok má u nás svojho zákazníka, preto nie je možné prísť ku nám bez ohlásenia a čakať, že sa Vám niečo ujde... Nevyrábame na sklad a pre odpadkové koše...

SME FLEXIBILNÍ - ak ste nenašli v našej ponuke to, čo ste hľadali, kľudne nás oslovte a urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní. Ponuku tradičných zákuskov a koláčov postupne rozširujeme podľa Vašich požiadaviek.

SME EKOLOGICKÍ - ako výroba sa nedokážeme vyhnúť produkcii odpadu. Preto sme prijali opatrenia na minimalizovanie jeho množstva dôkladnou separáciou - papier, plasty, kovy, sklo a kompost. Tiež vám naše výrobky zabalíme do obalov z obnoviteľných, prípadne recyklovaných zdrojov (papier). Plastové obaly sme už vylúčili z našej ponuky...

SME TU PRE VÁS - a to každý deň v týždni - podľa Vašej potreby. Tešíme sa na Vašu návštevu a bude nám cťou pre Vás pracovať...

BUDE NÁM CŤOU PRE VÁS PRACOVAŤ...