AKCIA

objednávajte s dostatočným časovým predstihom najlepšie 3 dni pred plánovaným odberom

MIXCHEES objednávajte najneskôr do štvrtku 10,00 hod.

V prípade okamžitého odberu bez predchádzajúcej objednávky, konzultujte túto možnosť telefonicky

na 0948 150 234 - vždy máme niečo navyše až do vypredania

osobný odber - čas podľa Vášho výberu

rozvoz (BA, PK, SC) v pracovné dni v čase medzi 15,00 - 20,00 hod. - len objednávky vopred 

rozvoz (BA, PK, SC) sobota, nedeľa a sviatok v čase medzi 8,00 - 12,00 hod. - len objednávky vopred

Vaše OTÁZKY - naše ODPOVEDE

1. Ako si môžem objednať sladkosti v AKCII?

Ak chcete mať istotu, že váš požadovaný výber dostanete, odporúčame si ho objednať minimálne tri dni vopred, prednostne cez náš Eshop alebo telefonicky 0948 150 234 - Termín odberu je pre nás dôležitý, rozmyslite si deň a aj približný čas, kedy si objednávku prevezmete - všetko pripravujeme na vami požadovaný čas.

Nakoľko sa jedná o DENNÉ akciové ponuky, vždy sa dá telefonicky overiť dostupnosť okamžitého odberu aj napriek tomu, že ste neobjednali vopred, radi vám poskytneme voľné balenia až do ich vypredania.

2. Ako si objednávku prevezmem a robíte aj rozvoz?

Možný je osobný odber v našej prevádzke HERMÍNKA s.r.o. na Bratislavskej ulici č. 45/25 v Svätom Jure. Rozvoz robíme za príplatok +5,00 € k objednávke v okresoch BA, PK a SC.

Sme výrobca - nie cukrárska predajňa - preto Vás prosíme, aby ste k nám nechodili bez predchádzajúceho dohovoru - neohlásené návštevy nás vyrušujú pri práci - ďakujeme za pochopenie.

3. Môžem meniť zloženie a veľkosť AKCIOVÝCH MIX?

Nie, toto nie je možné. Výber zloženia všetkých MIXov v AKCII je pevne daný, takže ho nie je možné meniť podľa vašich požiadaviek. Vyberali sme do mixu najžiadanešie produkty a máte na výber vždy z dvoch veľkostných balení VEĽKÉ a MALÉ (polovičné). Iba pri MIXchees sa predáva 12 rezov t.j. celá torta.

Môžete si namixovať vlastné zloženie zákuskov a čajového pečiva - v dennej ponuke, kde je limitovaný minimálny odber na 4ks/druh, prípadne 250g

4. Dá sa vo vašej prevádzke platiť bezhotovostne kartou?

Za normálnych okolností by bola odpoveď ÁNO máte túto možnosť naša Ekasa to umožňuje, ale vzhľadom na KORONA KRÍZU a jej následky sme až do odvolania pozastavili používanie platobného terminálu, nakoľko prevod na náš účet trvá viac ako 7 dní. Čiže teraz určite nie, preto si podľa možnosti pripravte k prevzatiu vždy presnú hotovosť, aby sme predišli problémom s vydávaním mincí. V prípade rozvozu je platba možná len v hotovosti.