AKCIA

objednávajte s dostatočným časovým predstihom najlepšie 3 dni pred plánovaným odberom

MIXCHEES objednávajte minimálne deň vopred nasledovne:

- na dni utorok, streda, štvrtok a piatok - objednávka najneskôr deň vopred do 10,00 hod.

- na sobotu, nedeľu a aj pondelok - objednávka najneskôr v piatok do 10,00 hod.

(fotky produktov sú ilustračné a zdobenie na nich nemusí zodpovedať skutočnosti.)

V prípade okamžitého odberu bez predchádzajúcej objednávky, konzultujte túto možnosť telefonicky na 0948 150 234 - vždy máme niečo navyše do vypredania

Vaše OTÁZKY - naše ODPOVEDE

1. Ako si môžem objednať sladkosti v AKCII?

Ak chcete mať istotu, že váš požadovaný výber dostanete, odporúčame si ho objednať minimálne tri dni vopred, prednostne cez náš Eshop alebo telefonicky 0948 150 234 - Termín odberu je pre nás dôležitý, rozmyslite si deň a aj približný čas, kedy si objednávku prevezmete - všetko pripravujeme na vami požadovaný čas.

Nakoľko sa jedná o DENNÉ akciové ponuky, vždy sa dá telefonicky overiť dostupnosť okamžitého odberu aj napriek tomu, že ste neobjednali vopred, radi vám poskytneme voľné balenia až do ich vypredania.

2. Ako si objednávku prevezmem a robíte aj rozvoz?

Možný je len osobný odber v našej prevádzke na Bratislavskej ulici č. 25 v Svätom Jure. Sme malá veľkoobchodná cukrárska výroba rodinného typu a aj z tohto dôvodu malé súkromné objednávky nerozvážame ani za príplatok. Je to časovo náročné a finančne nerentabilné ísť s jednou tortou za 22,00€ do Devínskej v Bratislave a následne so štrúdlou za 18,00€ do Modry - všetky malé súkromné objednávky je nutné prevziať si osobne a to v dohodnutom termíne. Rozvoz robíme len pre zmluvných partnerov (reštaurácie, kaviarne a cukrárne) a väčšie súkromné objednávky (napríklad svadby, oslavy atď.)

Sme výrobca - nie cukrárska predajňa - preto Vás prosíme, aby ste k nám nechodili bez predchádzajúceho dohovoru - neohlásené návštevy nás vyrušujú pri práci - ďakujeme za pochopenie.

3. Môžem meniť zloženie a veľkosť AKCIOVÝCH MIX?

Nie, toto nie je možné. Výber zloženia všetkých MIXov v AKCII je pevne daný, takže ho nie je možné meniť podľa vašich požiadaviek. Vyberali sme do mixu najžiadanešie produkty a máte na výber vždy z dvoch veľkostných balení VEĽKÉ a MALÉ (polovičné). Iba pri MIXchees sa predáva 12 rezov t.j. celá torta.

Môžete si namixovať vlastné zloženie zákuskov a čajového pečiva - v dennej ponuke, kde je limitovaný minimálny odber na 4ks/druh, prípadne 250g

4. Dá sa vo vašej prevádzke platiť bezhotovostne kartou?

Za normálnych okolností by bola odpoveď ÁNO máte túto možnosť naša Ekasa to umožňuje, ale vzhľadom na KORONA KRÍZU a jej následky sme až do odvolania pozastavili používanie platobného terminálu, nakoľko prevod na náš účet trvá viac ako 7 dní. Čiže teraz určite nie, preto si podľa možnosti pripravte k prevzatiu vždy presnú hotovosť, aby sme predišli problémom s vydávaním mincí, nakoľko 2 mesiace nečinnosť našej firmy nás naozaj finančne vyčerpali.